Akce

Grily s příslušenstvím Vulcanus

Vulcanus vznikl propojením poctivé kovařiny a lásky k dobrému jídlu. Stane se pro vás venkovní kuchyní i symbolem příjemné společnosti, hřejivých zážitků a vzpomínek, které jen tak nevyblednou. Vybrané grily s příslušenstvím si prohlédněte zde. Webové stránky výrobce si můžete prohlédnout zde.

E-koloběžka Easy rider duty - leták

EasyRider Duty - E - koloběžka

EasyRider Duty je velmi ekonomická e-koloběžka. Jedná se o spolehlivý a pohodlný model. Je zde možnost doukoupit další výbavu. Motor o výkonu 1000 W se stará o svižnou jízdu a Li-Ion baterie 60V 20 Ah zajistí při zatížení 80 kg dojezd až na vzdálenost 40 km.

E-koloběžka Easy rider duty - leták

Přestavbová sada Hercules U26 na Hercules U26 ECO

Přestavbová sada je určena pro kotel Hercules U26 všech generací a provedení. Přestavbou kotle vzniká ruční kotel ve 3. emisní třídě dle ČSN EN 303-5. Více...

Přestavbová sada na kotle Viadrus

ADVENTO - nákladní elektrické tříkolky

Tříkolka ADVENTO je vhodná pro nezpevněné povrhy (polní, lesní, cesty...) a mírně kopcovité terény. Díky menší šířce se hodí i do uzavřených prostor skladišť, atp.

Advento leták

WaterBoss - kvalitní úprava vody pro Vaši domácnost

Představujeme Vám řadu vysokoproduktivních úpraven vody, které dokáží spolehlivě redukovat nadlimitní hodnoty vápníku, hořčíku, železa i manganu ve vodě.

WaterBoss leták